Militaire oefeningen in Putten op 24–25 en 30–31 maart

In de gemeente Putten vinden in maart meerdere militaire oefeningen plaats van de Koninklijke Landmacht. Op 24 en 25 maart en opnieuw op 30 en 31 maart zijn militairen actief in de gemeente.

Tijdens deze oefeningen maken de militairen in principe gebruik van openbare wegen, paden en terreinen. Voor het betreden van niet-openbare locaties wordt vooraf toestemming gevraagd aan de betreffende eigenaren of beheerders, zoals Staatsbosbeheer of het waterschap.

De oefeningen maken deel uit van reguliere trainingsactiviteiten van de landmacht. Eerder, van 9 tot en met 13 maart, vonden in Putten eveneens militaire oefeningen plaats.

Eventuele schade die door de oefeningen ontstaat, kan worden gemeld bij de gemeente Putten via het Meldpunt Openbare Ruimte. Daarbij wordt gevraagd om zoveel mogelijk gegevens te vermelden, zoals kenteken, datum, tijd, locatie en aard van de schade. Meldingen kunnen worden gedaan via 0341-359 611 of via www.putten.nl/melding.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *