Rotary Fietstocht Putten Ermelo brengt 5.500 euro op voor goede doelen

De derde editie van de Rotary Fietstocht heeft zaterdag 5.500 euro opgebracht voor twee maatschappelijke doelen. Aan de recreatieve fietstocht namen 99 deelnemers deel.

De circa 45 kilometer lange route voerde door Putten en Ermelo en combineerde sportieve inspanning met culturele en historische tussenstops. Deelnemers bezochten onder meer het Puttens Stoomgemaal, het atelier van kunstenaar John Spek in Ermelo en het bezoekerscentrum van landgoed Staverden.

De organisatie kijkt terug op een succesvolle editie. De route, de bezochte locaties en de verzorging onderweg werden door de deelnemers positief ontvangen.

De opbrengst van 5.500 euro kwam tot stand dankzij inschrijfgelden en bijdragen van sponsoren. Het bedrag wordt verdeeld over twee goede doelen. Een deel gaat naar Stichting Het Vergeten Kind voor projecten gericht op kinderen in Putten en Ermelo. Het overige deel ondersteunt Stichting Mago, die zich inzet voor een technische school voor kansarme kinderen in Kenia.

Met de jaarlijkse fietstocht wil Rotary niet alleen bewegen en ontmoeten stimuleren, maar ook bijdragen aan lokale en internationale maatschappelijke initiatieven.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *