SDC Putten begint dinsdagavond 30 juni aan de voorbereiding op het seizoen 2026/2027. De eersteklasser werkt in eerste instantie twee trainingsweken af, waarin op dinsdag en donderdag wordt getraind. De eerste trainingsperiode wordt op zaterdag 4 juli afgesloten met een oefenwedstrijd tegen SV Houten.
Na een korte onderbreking wordt de voorbereiding op maandag 3 augustus hervat. In aanloop naar de competitiestart op 19 september speelt SDC Putten vervolgens nog zeven oefenwedstrijden, waaronder ontmoetingen met Nieuw Utrecht, Veensche Boys, Zeewolde en de O23-ploeg van SV Spakenburg. Ook neemt de Puttense club deel aan het Veluwade-toernooi in Hierden.
Programma oefenwedstrijden
- Zaterdag 4 juli, 14.30 uur: SDC Putten – SV Houten
- Zaterdag 8 augustus, 14.30 uur: SDC Putten – Nieuw Utrecht
- Dinsdag 11 augustus, 20.00 uur: SV Spakenburg O23 – SDC Putten
- Zaterdag 15 augustus, 14.30 uur: SDC Putten – Veensche Boys
- Woensdag 19 augustus: Veluwade-toernooi (Hierden)
- Zaterdag 22 augustus: Veluwade-toernooi (Hierden)
- Dinsdag 1 september, 20.15 uur: SDC Putten – Zeewolde
- Dinsdag 8 september, 20.15 uur: SV Houten – SDC Putten
Met de oefencampagne wil SDC Putten de selectie klaarstomen voor de start van de competitie, die op zaterdag 19 september van start gaat.


