Brand in auto in gebouw veilinglocatie BCA Group Barneveld, pand flink beschadigd

In Barneveld is woensdagmiddag brand ontstaan op een veilinglocatie van BCA Group aan de Landweer. De melding kwam rond 14.15 uur binnen bij de meldkamer. De brandweer schaalde snel op naar een middelbrand toen bekend werd dat de brand zich had voorgedaan in een voertuig dat in het pand stond. Bij de brand zou het pand volgens een verslaggever van Omroep Gelderland flink beschadigd zijn. Volgens de verslaggever is het vuur waarschijnlijk ontstaan in het poetsbedrijf. Verkeer op de A1 en A30 ondervond lichte hinder van de rookontwikkeling. Over de exacte oorzaak van de brand is niets bekend. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *