Christelijk College Groevenbeek in Ermelo woensdag gesloten vanwege winterweer

Het Christelijk College Groevenbeek in Ermelo blijft woensdag gesloten vanwege de verwachte hevige sneeuwval. De directie heeft besloten de school dicht te houden uit voorzorg, omdat de veiligheid van leerlingen en personeel niet kan worden gegarandeerd.

Het KNMI verwacht in de nacht en ochtend aanzienlijke sneeuwval, wat vooral tijdens de ochtendspits voor grote verkeershinder kan zorgen. Ook de oproep van ANWB en Rijkswaterstaat om zoveel mogelijk thuis te blijven is meegenomen in het besluit.

De school telt circa 3300 leerlingen, waarvan een groot deel dagelijks van buiten Ermelo reist. Naar verwachting geldt de sluiting voor één dag; donderdag wordt opnieuw bekeken of de lessen kunnen worden hervat.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *