Op de A28 tussen Putten en Nijkerk heeft vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden waarbij drie personenauto’s betrokken waren. De bestuurder van de veroorzakende auto is na het ongeval gevlucht.
Het ongeval ontstond vermoedelijk doordat één van de voertuigen moest afremmen voor een afgesloten rijbaan. Een achteropkomende auto botste vervolgens op een ander voertuig, dat door de impact werd doorgeduwd tegen een derde auto. Na de aanrijding kwam bij één van de voertuigen rook vrij, waarna de brandweer uit voorzorg heeft geblust.
Bij het incident raakte niemand gewond. De voorste auto kon zijn weg zelfstandig vervolgen. De andere twee voertuigen zijn door een bergingsbedrijf afgevoerd.
Politie en brandweer zijn direct gestart met een zoekactie naar de gevluchte bestuurder. Daarbij is onder meer gebruikgemaakt van zaklampen en warmtebeeldcamera’s, maar de bestuurder is niet aangetroffen. De politie doet verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval en de identiteit van de betrokken bestuurder.


