Graceland Festival kan komende editie niet op Scoutinglandgoed Zeewolde

De organisatie van het Graceland Festival mag de komende editie niet houden op het Scoutinglandgoed in Zeewolde. De rechter oordeelde dat de bestaande overeenkomst niet rechtsgeldig is, omdat op- en afbouwdata ontbreken.

Het christelijke festival wordt sinds 2021 op het landgoed georganiseerd. Na beëindiging van de samenwerking stapten de organisatoren eind januari naar de rechter. Het Scoutinglandgoed heeft in augustus meerdere evenementen gepland, waardoor ruimte voor het festival ontbreekt.

De organisatie wil het Graceland Festival dit jaar alsnog laten doorgaan. Een nieuwe locatie of andere opzet wordt momenteel onderzocht. Binnen een maand verwachten de organisatoren meer duidelijkheid te geven over de plannen voor de komende editie.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *