De politie heeft dinsdagavond een 27-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden na een achtervolging in Ermelo. De bestuurder negeerde een stopteken nadat er een melding was binnengekomen dat hij mogelijk onder invloed reed.
Agenten troffen de auto, een blauwe Peugeot, rijdend aan maar de bestuurder reageerde niet op het stopteken. Hierop volgde een achtervolging, waarna de man alsnog stopte rond 19.30 uur aan de Leeuwerikstraat.
In de auto werden twee lachgasflessen aangetroffen. De bestuurder weigerde mee te werken aan een speekseltest en is daarop aangehouden. Hij zit voor zover bekend nog vast voor verhoor.
De man kan meerdere bekeuringen verwachten, onder meer voor rijden onder invloed en het bezit van lachgas.


