Werkzaamheden aan rotonde N301 bij Terschuur vanaf 28 april

De provincie Gelderland voert van maandag 28 april tot en met vrijdag 2 mei wegwerkzaamheden uit aan de rotonde op de N301 ter hoogte van Terschuur. Gedurende deze periode is de rotonde volledig afgesloten voor alle verkeer.

Rotonde tijdelijk afgesloten vanwege verzakkingen

De werkzaamheden vinden plaats nabij het Oude Ambachten & Speelgoedmuseum in Terschuur. De afsluiting is noodzakelijk vanwege verzakkingen van elementen in het wegdek. Deze verzakkingen kunnen de verkeersveiligheid in gevaar brengen en leiden tot risicovolle situaties als er niet tijdig wordt ingegrepen.

Impact op verkeer en openbaar vervoer

Door de afsluiting van de rotonde wordt doorgaand verkeer omgeleid. Ook het openbaar vervoer ondervindt hinder van de werkzaamheden. Buslijn 102 zal tijdens de werkzaamheden een aangepaste route rijden. Reizigers wordt geadviseerd de actuele dienstregelingen te raadplegen.

De provincie vraagt weggebruikers rekening te houden met extra reistijd en volgt de voortgang van de werkzaamheden nauwgezet om de overlast tot een minimum te beperken.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *