Hitte zorgt voor afgelastingen van evenementen in Putten

De verwachte extreme hitte aan het einde van deze week heeft geleid tot aanpassingen en afgelastingen van verschillende evenementen in Putten. Organisaties nemen maatregelen vanwege de gezondheidsrisico’s voor deelnemers, bezoekers en vrijwilligers.

Puttense Sportmarathon geschrapt

De Puttense Sportmarathon, die gepland stond op vrijdag 26 en zaterdag 27 juni, gaat dit jaar niet door. Tijdens het jaarlijkse evenement sporten teams 24 uur lang op verschillende locaties in Putten.

De organisatie heeft besloten het evenement af te gelasten vanwege de voorspelde hoge temperaturen. Volgens de organisatie is de beslissing genomen met het oog op de veiligheid van alle betrokkenen. De Sportmarathon keert naar verwachting volgend jaar terug.

Concours Putten deels afgelast

Ook het teruggekeerde Concours Putten wordt geraakt door de hitte. De organisatie heeft besloten de programmaonderdelen op donderdag 25 en vrijdag 26 juni te schrappen.

Voor zaterdag 27 juni staat het evenement vooralsnog wel op de planning. De organisatie laat weten op een later moment meer duidelijkheid te geven over het aangepaste programma en de invulling van de wedstrijddag.

Het concours zou dit jaar voor het eerst in vijftien jaar weer worden gehouden op het terrein van het Hippisch Verband Putten.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *