Stichting Onderstroom start crowdfunding voor jubileumeditie Blije Bietjes in Harderwijk

Stichting Onderstroom is een crowdfunding gestart om de tiende editie van foodfestival Blije Bietjes in Harderwijk mogelijk te maken. De organisatie kampt met een financieel tekort nadat het Onderstroom Festival eerder dit jaar door slecht weer minder inkomsten opleverde.

Volgens de stichting zijn de kosten voor onder meer beveiliging, techniek en voorzieningen de afgelopen jaren gestegen. Hoewel de begroting voor Blije Bietjes sluitend is, ontbreekt de financiële ruimte om de voorbereidingen te bekostigen.

Blije Bietjes staat gepland voor het tweede weekend van september in het Plantagepark. Met de crowdfunding wil de organisatie voldoende geld ophalen om het gratis toegankelijke festival door te laten gaan. Meer informatie is hier te vinden.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *